Meie kaubamärgid

100% originaaltoodang

100% originaaltoodang maailma juhtivatelt tootjatelt

Ohutu makse

Erinevad maksevõimalused. Teile ei sobinud valitud kauba suurus või värv? Me oleme valmis Teile raha tagastama.

Lai valik

Lai valik vajalikke suurusi Eesti laos.

Mugav tarne

Tasuta kättetoimetamine üle Eesti (tellimuse puhul maksumusega üle 150 euro). Kauba saatmise võimalus maailma mistahes punkti.

Firma CAMOZON on ekstreemse ja professionaalse stiili austajaid juba viis aastat rõõmustanud kvaliteetsete toodetega maailma juhtivatelt kaubamärkidelt Vintage,Sturm,Pentagon,Max fuchs,Crosshatch,Carinthia,Helikon-tex,Spiral direct jt. ja seda kõike mõõdukate ja taskukohaste hindadega.

Mais 2016 avati Eestis internetimüügi ja paindlike allahindlustega firmakauplus CAMOZON.EE

Nüüdsest on CAMOZON klientidele moodsad riided, aksessuaarid, erinev taktikalise, jahindus- ja kalastusalase suunaga ning reisimisega seotud inventar, samuti stiilne linna- ja professionaalne riietus ainult ühe sammu kaugusel. Valikut võib piirata ainult Teie enda ettekujutus eduka ja toimiva ostlemise mõistlikest piiridest.

Igaks uueks hooajaks valivad firma disainerid välja kõige aktuaalsemad, stiilsemad ja elegantsemad Saksamaa, Hollandi ja Ameerika kaubamärkide rõivamudelid. Saanud CAMOZON.EE külastajaks on sealt raske lahkuda ilma huvitava ja ilusa uue tooteta. Olga valmis ja võtke kaasa ka oma head sõbrad. Kaupluses leidub kõike, millega rõõmustada ja täiendada Teie klubi isegi kõige nõudlikumate liikmete garderoobi.

Eksklusiivne riietus, mida meie kauplus on valmis Teile pakkuma, rõõmustab Teid mugavuse ja sobivusega väga pika aja jooksul. Ootame Teid enda juurde mugavate, praktiliste ja kvaliteetsete kaupade järele!

Täiendavate küsimuste tekkimisel annavad meie viisakad ja vastutulelikud operaatorid vajalikku infot iga Teie poolt valitud kaubaartikli kohta.

Meie asukoht: Mahtra 50A, 13812 Tallinn, Estonia

Toode lisatud soovide nimekirja
Lisatud toode, et võrrelda.

Klõpsates nuppu Nõustu, nõustute oma seadmes olevate küpsiste salvestamisega, et suurendada saidi navigeerimist, analüüsida saidi kasutamist ja abistada meie turundustegevuses. Lisateave privaatsuseeskirjade kohta