Toodete nimekiri brändi Spiral Direct järgi

Spiral Direct bränd on üks esimesi Euroopa mitteformaalse noorte riiete markeeringutest, mis hakkasid kasutama mitmesuguseid kvaliteetseid graafilisi disainilahendusi. Spiral Direct on suunatud gooti alakultuuri esindajatele, samuti raskmetallide ja muude raskete kivimite piirkondade fännidele.

Rohkem

Spiral Direct bränd on üks esimesi Euroopa mitteformaalse noorte riiete markeeringutest, mis hakkasid kasutama mitmesuguseid kvaliteetseid graafilisi disainilahendusi. Spiral Direct on suunatud gooti alakultuuri esindajatele, samuti raskmetallide ja muude raskete kivimite piirkondade fännidele.

Asutajad brändi pigem teda näha rõivatootja ja atribuudid valmis, kuigi nad tunnistavad, et nende kraam on suuresti universaalne ja kulunud informals erinevad vaated - alates satanistid koolilastele chelkar üldiselt puudub igasugune arusaam ideoloogia. Prints väljatöötatud Spiral Direct, kipuvad kujutada klassikaline sünge teemasid - alates palvetab munk langetatud pahaendeliselt kapuutsiga rüüd enne viisnurgad koos kuratlik kitse kärss võimas lohe armas kassipojad põletamine silmad. Lisaks usaldusväärne ja ei tuhmuma pärast esimest kahte pesemist, siiditrüki, Spiral Direct uhke kvaliteetseid rõivaid, mis on aluseks rakenduslike trükkides lugusid. Lisaks kavandatud kärpeid Spiral Direct palju mitmekesisem kui tavaliselt on see nii Marks keskendunud erinevusi print, kuid mitte mudeli ja lõigatud. Spiral Directil on asümmeetrilised kampsunid ja kaunistatud särgid, t- särgid koos kapuutsiga ja erinevatest stiilidest kleidid. Samuti on olemas tavalised T-särgid ja sviitrid, millel on unisex silueti jaoks moeeälu. Enamik asju on mustad, sest bränd on suunatud valmis ja metalli inimestele, kes eelistavad seda värviskeemi.

Vähem
Toode lisatud soovide nimekirja
Lisatud toode, et võrrelda.

Klõpsates nuppu Nõustu, nõustute oma seadmes olevate küpsiste salvestamisega, et suurendada saidi navigeerimist, analüüsida saidi kasutamist ja abistada meie turundustegevuses. Lisateave privaatsuseeskirjade kohta