Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitikas on sätestatud, kuidas CAMOZON kasutab ja kaitseb mistahes andmeid, mida esitate CAMOZONle, kui kasutate käesolevat veebisaiti. CAMOZON kohustub tagama, et Teie privaatsus on kaitstud. Juhul kui me palume Teil esitada teatud andmeid, mille abil on võimalik Teid identida, kui kasutate veebisaiti, siis võite olla kindel, et neid kasutatakse kooskõlas üksnes käesoleva privaatsuspoliitikaga. CAMOZON võib aeg-ajalt oma poliitikat muuta, uuendades seda lehekülge. Te peaksite aeg-ajalt seda lehekülge kontrollima, et olla kindel, et lepite võimalike muudatustega.

Mis asi on küpsis?

Küpsis on väike tekstilõik, mille külastatav veebisait saadab Teie veebilehitsejale. See aitab veebisaidil meelde jätta teavet Teie külastuse kohta, näiteks eelistatud keelt ja muid seadeid. See võib muuta Teie järgmise külastuse lihtsamaks ja saidi Teile kasulikumaks. Küpsistel on oluline roll. Nendeta oleks veebi kasutamine palju häirivam kogemus.

Kasutame küpsiseid mitmel eesmärgil. Näiteks kasutame neid turvalise otsingu eelistuste meeldejätmiseks, nähtavate reklaamide Teileasjakohasemaks muutmiseks, lehe külastajate loendamiseks, meie teenustesse registreerumisel abi pakkumiseks ja Teie andmete kaitsmiseks.

Mida me kogume

Võime koguda järgmisi andmeid:

  • nimi
  • kontaktandmed, sealhulgas e-posti aadress
  • demograafilised andmed, nagu sihtnumber, eelistused ja huvid
  • muud kliendiküsitluste ja/või pakkumiste jaoks olulised andmed

Mida teeme andmetega, mida kogume

Vajame neid andmeid, et mõista Teie vajadusi ja et pakkuda Teile paremat teenust, eriti järgmistel põhjustel:

  • Asutusesisene raamatupidamine.
  • Võime kasutada neid andmeid oma toodete ja teenuste arendamiseks.
  • Ajuti võime kasutada Teie esitatud e-posti aadressi, et saata Teile reklaami uutest toodetest, eripakkumistest või muud teavet, mis meie arvates võib Teile huvi pakkuda.
  • Samuti võime aeg-ajalt kasutada Teie andmeid, et võtta Teiega ühendust turu-uuringute eesmärgil. Võime võtta Teiega ühendust e-posti, telefoni, faksi või posti teel. Võime kasutada teavet, et kohandada veebisaiti Teie huvidele.

Turvalisus

Oleme pühendunud tagama Teie andmete turvalisuse. Volitamata juurdepääsu ja avalikustamise vältimiseks oleme kehtestanudsobivad kehalised, elektroonilised ja juhtimismenetlused, et kaitsta ja kindlustada meie kogutud sidusandmeid.

Kuidas kasutame küpsiseid

Küpsis on väike fail, mis palub luba, et salvestuda Teie arvuti kõvakettale. Kui nõustute, siis lisatakse vastav fail, ning küpsis aitab analüüsida veebiliiklust ja teavitab, kui külastate konkreetset saiti. Küpsised võimaldavad veebirakendustel reageerida Teile kui isikule. Veebirakendus saab kohandada oma tegevust Teie vajadustele, meeldimistele ja mittemeeldimistele, kogudes ja jättes meelde teavet Teie eelistustest.

Kasutame liikluslogi küpsiseid, et teha kindlaks, milliseid lehekülgi kasutatakse. See aitab meil analüüsida veebilehe liikluse statistikatja arendada meie veebisaiti, kohandades seda kliendi vajadustele. Kasutame kogutud andmeid üksnes statistiliseks analüüsiks, misjärel andmed kustutatakse süsteemist.

Üldiselt aitavad küpsiseid meil pakkuda Teile paremat veebisaiti, võimaldades meil jälgida, milliseid lehekülgi peate olulisteks ja milliseid mitte. Mitte mingil juhul ei võimalda küpsis meile juurdepääsu Teie arvutile ega teabele Teie kohta, välja arvatud andmetele, mida olete otsustanud meiega jagada. Võite valida, kas lubate küpsiseid või keeldute neist. Enamik veebilehitsejaid aktsepteerivad küpsiseid automaatselt, kuid tavaliselt saab lehitsejat ümber seadistada küpsiste kasutamisest loobuma, kui soovite. See aga võib Teid takistada saamast kõiki veebisaidi poolt pakutavaid hüvesid.

Lingid teistele veebisaitidele

Meie veebisaidil võib olla linke teistele huvipakkuvatele veebisaitidele. Kui aga olete nende linkide kaudu lahkunud meie kodulehelt,siis pidage meeles, et meil puudub igasugune kontroll teiste veebisaitide üle. Seetõttu ei saa me vastutada andmete, mida esitate neid saite külastades, turvalisuse eest ja neid saite ei reguleerita käesoleva privaatsuspoliitikaga. Peaksite olema ettevaatlik ja lugema nendele veebisaitidele vastavaid privaatsusavaldusi.

Oma isikuandmete kontrollimine

Kui soovite, siis võite piirata oma isikuandmete kogumist või kasutamist järgmistel viisidel:

iga kord, kui Teil palutakse täita veebisaidil olev vorm, otsige kasti, millesse teha linnuke, kui Te ei soovi andmete kasutamist otseturunduse eesmärgil

kui olete varem nõustunud, et kasutame Teie isikuandmeid otseturunduse eesmärgil, võite igal ajal meelt muuta, kirjutades meile postiga või meiliaadressil info@camozon.ee

Me ei müü, levita ega rendi Teie isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud juhul, kui meil on selleks Teie luba või kui seadusseda nõuab. Kui avaldate soovi, siis võime kasutada Teie isikuandmeid selleks, et saata Teile kolmandate isikute reklaamteavet, mis meie arvates võib Teile huvi pakkuda.

1998. aasta andmekaitseseaduse järgi on Teil õigus nõuda ülevaadet Teie kohta kogutud isikuandmetest.

Kui Teie arvates on meil Teie kohta valed või puudulikud andmed, kirjutage meile võimalikult ruttu postiga või eeltoodudmeiliaadressil. Me parandame ebaõigeks osutunud teabe viivitamata.

Lingid teistele veebisaitidele

Me kasutame ka Google Analyticsi küpsiseid. Lisateabe saamiseks palume Teil pöörduda alljärgnevate teenusepakkujate poole.

Toode lisatud soovide nimekirja
Lisatud toode, et võrrelda.

Klõpsates nuppu Nõustu, nõustute oma seadmes olevate küpsiste salvestamisega, et suurendada saidi navigeerimist, analüüsida saidi kasutamist ja abistada meie turundustegevuses. Lisateave privaatsuseeskirjade kohta