Kättetoimetamisviisid internetikauplusest CAMOZON

1. CAMOZON pakub Teile soodsat teenust — kauba kättesaamine laost. Valige sobiv aeg ja tulge ise ostetud kaubale järele. Teil on ka võimalus saada lisaallahindlust 5% kuni 30% protsendini tingimusel, et Teie poolt tellitud kaup on valitud salongis olemas ning kehtib allahindlus. Kauba kättesaamise teenus toimib ainult Tallinna linnas.

2. Kättetoimetamine SMARTPOSTI abil. Pakume kauba kättesaamise võimalust CAMOZON salongidest või kättetoimetamisteenust posti teel läbi ITELLA SMARTPOSTI või OMNIVA SMARTPOSTI punktide. Kaupu lõigust “SPECIAL” toimetatakse kätte ainult Eestis, Lätis ja Leedus. Kättetoimetamistähtajad võivad olla kuni 1 nädal sõltuvalt kauba olemasolust laos. Teie tellimuste kättetoimetamine toimub 5 päeva jooksul läbi ITELLA SMARTPOST või OMNIVA SMARTPOST. Saatekulu võtame enda kanda tellimuse korral, mille maksumus on üle 150 EUR). 

3. Tasuta kättetoimetamine meie kullerteenusega CAMOZON kullerteenus töötab Tallinna linnas. Meie püsiklientidele on selline kättetoimetamise teenus tasuta (tellimuse korral, mille maksumus on üle 500 EUR).

TÄHTIS! Palume arvestada, et kättetoimetamine toimub ainult linna piirides.

Toode lisatud soovide nimekirja
Lisatud toode, et võrrelda.

Klõpsates nuppu Nõustu, nõustute oma seadmes olevate küpsiste salvestamisega, et suurendada saidi navigeerimist, analüüsida saidi kasutamist ja abistada meie turundustegevuses. Lisateave privaatsuseeskirjade kohta